Drama kolem Džambulky nekončí: V Uhříněvsi zase ZASAHOVALA … – denik.cz

August 7, 2013 4:03 pm0 commentsViews: 1

Policie, hádky, křik. Přesně tak to včera vypadalo u vily Ivety Bartošové. Jaké překvapení se u zpěvačky zase odehrálo?

Kdepak, tenhle prázdninový románek píše sám život. A rozhodně ten příběh stojí za to! Zpěvačka Iveta Bartošová nenudí v žádný moment a včera opět prožila další den, který jako by vypadl z odvážnějšího scénáře latinskoamerických telenovel. K vile v Uhříněvsi totiž dorazila matka Domenica Martucciho, podle Ivety tyranka, která ji na zámku v Peschici týrala hladem a pobytem v chladné místnosti.

Štíhlá Italka ji včera chtěla návštivit, její přání se ale nevyplnilo. Matka Domenica Martucciho se k Ivetě nedostala, a tak jí nezbylo než po ní pěkně po vesnicku hulákat pod domem. Zbytečně. Zařídila tím jen příjezd policie, kterou povolal snoubenec Ivety Josef Rychtář, jemuž se návštěva z Itálie ani trochu nezamlouvala.

„Správná návštěva se má ohlásit,” vysvětloval pak v televizi, proč postarší ženu za svou milou nepustil.

Martucci ale tvrdí, že důvod je prostý: Rychtář je tyran a neotevřel ze strachu. „Moje maminka šla za Ivetou. Upozornil jsem ji, že podstupuje velké riziko, protože všichni víme, čeho je schopný ten agresor. Ale ona se nebojí nikoho. Po tom všem, co pro Ivetu udělala, chovala se k ní jako k princezně… S píš k jako vlastní dceři. Nechce se vrátit do Italie, aniž by ji viděla a aniž by se jí zeptala, zda potřebuje pomoci. Chtěl bych, aby všechny ženy, které podstupují násilí, sebraly trochu odvahy mojí maminky. Nebojte se nikdy nikoho,” vyzývá na svém facebooku hrabě.


Život – Zprávy Google

Tags:

Leave a Reply


*

code