ON-LINE rozhovor: “Mercedes” Švancara nejen o špíně v českém … – tn.cz

June 10, 2013 3:34 pm0 commentsViews: 1

Fotbalový Mercedes, jak se zkušenému hráči přezdívá, znovu vyjel a mění garáž. Petr Švancara odchází z Brna na roční hostování do Příbrami a už se těší na spolupráci s trenérem Františkem Strakou. Ptejte se ho na jeho cíle v Příbrami, třaskavý odchod z Brna, korupci a poměry v českém fotbale i na další otázky. Stačí kliknout sem.
 

Rozhovor
 

Švancara, to je velký srandista a v Příbrami ho čeká samé střelbička, nahrávečky, tataráček, olejíček. Na fotbalový život, který je mu vlastní, se teď Švancara těší. V Brně ho nový trenér Grmela odsunul na lavičku, a to neskousnul. Zájem Příbrami ho potěšil. Příbram, podobně jako Zbrojovka, hrála letos o záchranu. Se Švancarou ale bude chtít určitě zamířit výše.

Rozhovor

Proč přezdívka Mercedes?
 

Když šel Švancara před lety do Slavie, stál sešívané 23 milionů. Jenže světe div se, moc šancí nedostával a spíše vysedával na lavičce. V jednom rozhovoru tehdy prohlásil, že nechápe trenéra, který si ho vyžádal, a pak ho nenechal hrát. „Je to jako koupit si nový Mercedes a nechat ho stát v garáži,“ řekl kdysi. A od té doby získal přezdívku Mercedes.


Sport – Zprávy Google

Tags:

Leave a Reply


*

code